Kontakt

Najlepiej kontaktować się ze mną poprzez e-mail:

jmiQ.pl

13 myśli na temat “Kontakt

 1. Dzień dobry, chciałbym do pana napisać kila słów, ale tak, żeby nikt inny ich nie czytał. Czy poprzez ten komunikator jest to możliwe?
  Serdecznie pozdrawiam
  Ryszard Taraszczuk

 2. Czesc Jaromaz próbuje testowac Twojego moda napisz jak wyłączyć opcję real nawigację??? pozdr PL_Maniek z polishseamen

  1. Niestety nie jest to możliwe. Mod Real Navigation jest kluczowy i integruje się nieodwracalnie z Silent Hunterem. Wszystkie SUBSIMy wyświetlają pozycję okrętu podwodnego tak, jak gdyby w trakcie II wojny istniała nawigacja GPS. Tylko z Real Navigation jest inaczej – ten mod jest kluczowy dla realniejszego oddania symulacji i dostarcza też dużo frajdy podczas korzystania z niego :) Jeżeli masz jakieś problemy z Real Nav, to chętnie pomogę – pisz na mój prywatny email dostępny na szczycie tej strony.

 3. Dzień dobry
  Mam taki problem xplane 11 samolot po odlocie z Okęcia jak przechodzi przez CTR chyba w tym miejscu kończy się sceneria lotniska Okęcie , komputer zawiesza się na kilkadziesiąt sekund i potem pracuje dobrze. Ale to krótkie zawieszenie wystarczy żeby się połączenie z WATSIMEM urwało. Dzieje się to bez wgranej scenerii Okęcia Drzewieckiego jak również wgrana sceneria najnowsza v2.2.
  Proszę o pomoc co można by zrobić żeby tak się nie działo.
  Pozdrawiam Wiesław

  1. Z Warszawą problem jest taki, że przecina ją południk 21°00 E i jest to miejsce X-Plane, w którym wczytywane są kolejne kafelki scenerii, jeżeli wyłączony jest extended dsf. Włączenie go nie będzie powodowało tego efektu, ale ogólnie może drastycznie spaść wydajność całego symulatora – w zależności od konfiguracji sprzętowej.

   Wypróbuj obie opcje, czy utrzyma się ten efekt po wyłączeniu lub włączeniu. Poniżej instrukcja wyłączania extended dsf:
   https://jm.iq.pl/przejscie-na-x-plane-poradnik/#comment-14768

 4. Dzień dobry 1
  Co do problemu opisanego wcześniej przeze mnie, to po update xPlane do 11.50 vulkan wszystko ze scenerią jest ok. Przejście scenerii z lotniska EPWA we wszystkie kierunki jest stabilne. Latam w watsimie z xPilotem i mam świetną obustronną łączność z kontrolerami na różnych lotniskach. Natomiast nie słyszę ATIS- u.
  Proszę o pomoc może coś trzeba ustawić szczególnie.
  Pozdrawiam Wiesław

 5. Dzień dobry !
  Po update xplane 11.51 na 11.52 są pomylone kierunki pasów w EPRZ i EPGD a tym samym i ILS na tych lotniskach nie działa na właściwych kierunkach.
  Bardzo proszę o pomoc co należy zrobić żeby było OK.
  Pozdrawiam
  Wiesław

  1. Prawdopodobnie wynika to z włączenia błędnych lotnisk do aktualizacji.
   Proponuję albo zarejestrować się na stronie https://gateway.x-plane.com i pobrać wcześniejsze wersje lotnisk (wystarczy je wrzucić do Custom Scenery), lub zainstalować lotniska użytkowników serwisu https://xppl.org (dostępne na mapce tego serwisu).

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.