Artykuł w magazynie CHIP

W magazynie CHIP ukazał się właśnie mój artykuł o korespondencyjnej grze w szachy. W PC Magazine prowadziłem już wcześniej dział „Z polskiego warsztatu”, ale ostatnio zainteresował mnie największy na świecie magazyn komputerowy.

Kilka miesięcy temu dla systemu PalmOS został wydany program SnapperMail. To pierwszy pełnoprawny klient pocztowy pozwalający na dodawanie załączników – wcześniej w PalmOS załączanie plików do poczty nie było możliwe.

Pobawiłem się różnymi programami szachowymi i znalazłem sposób na korespondencyjną grę w szachy w połączeniu z załącznikami SnapperMaila. Sposób ten opisałem i wysłałem do CHIPa z nadzieją, że temat zainteresuje redakcję. Otrzymałem szybką odpowiedź i po dopracowaniu szczegółów możecie o nim poczytać w najnowszym numerze 11/2003.

Notatka po latach: ponieważ zaprzestano wydawania magazynu CHIP, artykuł usunięto z bazy CHIP Online, nie ma już możliwości nabycia tego numeru i nikt nie korzysta już z PalmOS, to umieszczam skan tego artykułu – proszę o kontakt, jeżeli pomimo powyższych faktów skan nie będzie tu mile widziany :)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.