Artykuł w magazynie CHIP

Dzisiaj w magazynie CHIP ukazał się mój artykuł o korespondencyjnej grze w szachy. W PC Magazine prowadziłem już wcześniej dział „Z polskiego warsztatu”, ale marzył mi się ciekawy artykuł w największym komputerowym piśmie na świecie.

Kilka miesięcy temu dla systemu PalmOS został wydany program SnapperMail. To pierwszy pełnoprawny klient pocztowy pozwalający na dodawanie załączników – wcześniej w PalmOS załączanie plików do poczty nie było możliwe.

Pobawiłem się różnymi programami szachowymi i znalazłem sposób na korespondencyjną grę w szachy w połączeniu z załącznikami SnapperMaila. Sposób ten opisałem i wysłałem do CHIPa z nadzieją, że temat zainteresuje redakcję. Otrzymałem szybką odpowiedź i po dopracowaniu szczegółów możecie o nim poczytać w najnowszym numerze 11/2003.

Notatka po latach: ponieważ zaprzestano wydawania magazynu CHIP, artykuł usunięto z bazy CHIP Online, nie ma już możliwości nabycia tego numeru i nikt nie korzysta już z PalmOS, to umieszczam skan tego artykułu – proszę o kontakt, jeżeli pomimo powyższych faktów nie będzie mile widziany.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.